YALI SPOR KİDS
0 232 360 32 34

Bugün birçok tüketicinin hizmet almaktan keyif duyduğu Yalı Spor’un başarı hikâyesi 1989 yılında Karşıyaka Yalı’da 35 metrekarelik küçük bir mağazada başlamıştır ve adını bulunduğu caddeden almıştır.
Spor perakendeciliğinde mağazalarında birebir hizmetin yanı sıra internet üzerinden satışla da, dünya markalarını tüm egelilerin ve Türkiye’nin ayağına getiren Yalı Spor; 1989 yılında İzmir’in Karşıyaka semtindeki Yalı caddesinde ilk mağazasını açtığında bu büyüme serüveni başlamış oldu.
Sürekli büyümeyi ve gelişmeyi ana ilkesi benimseyerek Nike, Adidas, Puma, Converse, Reebok, Speedo, Onitsuka Tiger, New Balance gibi dünyadaki lider spor giyim markalarını aynı çatı altında toplamayı başaran Yalı Spor, 1994 yılında İzmir’in Güzelyalı semtinde açtığı mağaza ile bugünlerde sayıları 45 bulmuş olan mağazalar zincirinin ikinci halkasını bünyesine ekledi.
2012 yılı Mart ayında Forum Bornova Kids Mall AVM içerisinde açmış olduğu mağaza ile mağazalar zincirine Çocuklara yönelik alışveriş zincirini eklemiş bulunmaktadır. Mağazamızdaki ürün yelpazesi 1 yaş ile 14 yaş gurubuna hitap etmektedir.

Web Sitesi : www.yalispor.com.tr
Telefon No : 0232 3603232